FOTO INCENDIU la un restaurant din Sebeș: Pompierii se luptă pentru stingerea flăcărilor
Un incendiu a izbucnit miercuri, 19 aprilie, în jurul orei 11.30, la un resturant din municipiul Sebeș.
La fața locului au intervenit pompierii din Sebeș alături de serviciul de voluntari al orașului.
Potrivit ISU Alba, este vorba despre un incendiu izbucnit la o anexă gospodăreasca din incinta resturantului.
Publicitate
La momentul de față incendiul este localizat se lucrează la stingerea în totalitate a acestuia, au anunțat reprezentații pompierilor, în jurul orei 11.50.
La fața locului intervin pompierii cu trei autospeciale de stingere.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)