FOTO: INCENDIU lângă Șibot. O remorcă a fost mistuită de flăcări, pe malul râului Mureș
Un incendiu a izbucnit marți dimineața, la o remorcă aflată pe malul râului Mureș, lângă Șibot.
Potrivit ISU Alba, pentru stingerea incendiului au intervenit pompierii din Sebeș, cu două autospeciale și o ambulanță SMURD. Flăcările au mistuit o remorcă de transport, aflată pe malul râului Mureș, lângă localitatea Șibot.
Publicitate
Foto: ISU Alba
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)