Connect with us
Publicitate

EVENIMENT

UPDATE FOTO Incendiu puternic la o casă din Vinerea: Acoperișul locuinței, cuprins de flăcări


Publicat

Un incendiu s-a produs vineri, 12 noiembrie, în jurul orei 13.40, la o casă din localitatea Vinerea. 

Potrivit reprezentaților ISU Alba, la fața locului intervin pompierii din Sebeș, Alba Iulia și voluntarii din Cugir.

Din primele informații acoperișul casei a fost cuprins de flăcări, iar o bună parte din el a ars.

UPDATE 14.14: Potrivit reprezentaților ISU Alba, incendiul este localizat și se lucrează la stingerea ultimelor focare rămase. A ars acoperișul unei locuințe aproximativ 100 de metri pătrați,  iar la o alta casă din proximitate a fost afectat acoperișul pe aprox. 5 metri pătrați, incendiul fiind limitat și lichidat în scut timp.

Totodată, proprietarului casei de care a izbucnit incendiul i se acorda îngrijiri medicale la fața locului de către echipajul SMURD, acesta prezentând arsuri de gradul I și gradul II la nivelul capului.

Este vorba despre un incendiu ce se manifestă la acoperișul unei locuinte.

Misiunea este în dinamică, revenim cu detalii.

Forțe alocate: 2 ASAS, 1 EPA și 2 ASAS SVSU Cugir.



Dacă ți-a plăcut articolul și vrei să fii la curent cu ce scriem:


ȘTIREA TA - Dacă ești martorul unor evenimente deosebite, fotografiază, filmează și trimite-le la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.

Comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


Publicitate

EDUCAȚIE

ALBA: Rata de vaccinare actualizată, în școlile din județ. 77 de unități cu procent 100%, 66 fără niciun angajat imunizat. LISTA

Publicat

sediul ISJ Alba

Inspectoratul Școlar Județean Alba a prezentat vineri situația actualizată a vaccinărilor în școli.

Potrivit datelor IȘJ Alba, în 77 de unități este procent 100% de vaccinare a personalului (față de 76 săptămâna trecută).

Vezi și LISTA: SCENARIILE de funcționare a școlilor, grădinițelor și liceelor din ALBA, pentru săptămâna 6-10 decembrie

În alte 66 de unități nu este niciun angajat vaccinat (aceeași situație ca la raportarea anterioară).

LISTA – rata de vaccinare – unități de învățământ pentru săptămâna (sursa IȘJ Alba, actualizat 3 decembrie).

Vezi lista (.pdf)

Urmăriți știrile Alba24.ro și pe Google News

Citeste mai mult
Publicitate

EVENIMENT

Comunicat RER Vest-RETIM: APEL către voluntarii de mediu. Implică-te pentru ALBA IULIA CURATĂ!

Publicat

Începand cu 1 decembrie 2021, Asocierea RER Vest-RETIM este noul operator de salubrizare în Alba Iulia. Lansăm un apel deschis către voluntarii de mediu pentru a se implica în activitatea de informare si constientizare a cetățenilor privind regulile de colectare separată a deșeurilor.

Ce intenționăm să facem?

Colectarea separată a deșeurilor este încă o mare provocare. Regulile de colectare separată încă nu sunt suficient cunoscute, după cum există și convingerea multor cetățeni că „oricum nu contează pentru că se colectează amestecat și totul ajunge la groapa de gunoi”.

În noul sistem de colectare există toata infrastructura necesară (recipiente destinate fiecarei categorii de deșeu, mașini dedicate pentru colectarea separată, stație de sortare a deșeurilor), trebuie doar să depunem puțin efort pentru a face sistemul să funcționeze.

Pentru aceasta, pe lângă informarea și publicitatea pe care o facem prin mediile de comunicare cunoscute (ziare online, radio, social media, etc) vrem să demarăm o acțiune prin care să interacționăm direcat cât mai mult cu fiecare cetățean în parte.

Vom începe cu zona de blocuri, unde se înregistrează și cele mai mari probleme legate de colectarea separată și de modul de depozitare a deșeurilor. Știm că atunci când discuți personal cu un cetățean acesta răspunde pozitiv; este necesară participarea fiecăruia dintre noi, în mod egal, fiind foarte important să incepem cât mai repede această schimbare a comportamentului nostru în ceea ce privește gestionarea deșeurilor.

De ce apelăm la voluntari?

Pentru că ne dorim un efect multiplicator în societate, astfel încât să scurtăm perioada de tranziție către noul sistem de colectare separată.

Cum putem colabora?

Dorim să-i implicăm pe toți cei cărora le pasă, activiști cu experiență sau simpli cetățeni care doresc să participe și să ni se alăture într-o acțiune de monitorizare continuă a punctelor de colectare a deșeurilor.

Ce vom face impreuna cu voluntarii?

În prealabil vom instrui echipele referitor la regulile de colectare separată și de bună practică; avem pregătite materiale pe care să le distribuim cetățenilor
Vom face “de gardă” la punctele de colectare și vom consilia pe loc cetățenii despre cum trebuie depozitate corect deșeurile în fiecare container.
Ne bucurăm să ni te alături, te asigurăm că va fi o experiență interesantă și că rezultatele se vor vedea într-un timp scurt!

Pentru a participa la acțiune te rugăm să ne suni la 0799109503.

Colectarea separată a deșeurilor este o obligație legală

În conformitate cu OUG 92/2021, toți producătorii și deținătorii de deșeuri au obligaţia să colecteze deşeurile separat şi să nu le amestece cu alte deşeuri sau materiale cu proprietăţi diferite. Deșeurile trebuie sortate și depuse corespunzător în recipientele de la platformele de la blocuri, astfel:

– RECIPIENTUL VERDE – ambalaje din sticlă (exclus plastic, PET etc)

– CONTAINERUL GALBEN – deșeuri reciclabile din plastic (ambalaje de PET) și metal (doze și conserve)

– CONTAINERUL ALBASTRU – deșeuri din hârtie și carton

– CONTAINERUL NEGRU – orice deșeu menajer rămâne după folosirea corectă a recipientelor colorate de mai sus. Excluse: deșeuri voluminoase, deșeuri periculoase, deșeuri din construcții sau deșeuri verzi (crengi, frunze etc.)

Ghidul complet de colectare separată pentru blocuri, precum și pentru case îl găsiți aici –https://rervest.ro/utile/zona-alba/ sau https://retim.ro/alba

Pentru înscriere în programul de voluntariat, scrieți-ne pe adresa de email sesizari.alba@rervest.ro sau ne puteți suna la numărul de Call Center +40374885694, de luni până vineri, între orele 07.00 – 19.00.

Citeste mai mult
Publicitate

EDUCAȚIE

LISTA: SCENARIILE de funcționare a școlilor, grădinițelor și liceelor din ALBA, pentru săptămâna 6-10 decembrie

Publicat

Inspectoratul Școlar Județean Alba a prezentat vineri scenariile de funcționare a unităților de învățământ în săptămâna 6-10 decembrie.

SCENARIILE

a)/1 – desfășurarea cursurilor zilnice, cu prezență fizică, la nivelul tuturor unităților de învățământ preuniversitar în cadrul cărora un procent de minimum 60% din personal este vaccinat / la nivelul tuturor unităților de învățământ preuniversitar din localitățile în care rata de incidență este sub 3 la mie

b)/2 – desfășurarea cursurilor în regim online la nivelul tuturor unităților de învățământ preuniversitar în cadrul cărora un procent mai mic de 60% din personal este vaccinat.

LISTA scenariilor – online sau prezență fizică – unități de învățământ pentru 6-10 decembrie 2021 (sursa IȘJ Alba, actualizat 3 decembrie)

LICEUL „HOREA, CLOSCA SI CRISAN” ABRUD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ABRUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ABRUD – FIZIC

COLEGIUL NATIONAL „BETHLEN GABOR” AIUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 AIUD – FIZIC

COLEGIUL NATIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD – FIZIC

CLUBUL COPIILOR AIUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 AIUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „PRIMII PASI” AIUD – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC AIUD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „AXENTE SEVER” AIUD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA AIUD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „OVIDIU HULEA” AIUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 AIUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 7 AIUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 8 AIUD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „LIVIU REBREANU” AIUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GIRBOVA DE JOS – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA ,, MED FARM SPERANTA” AIUD – FIZIC

CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA ALBA IULIA – FIZIC

COLEGIUL ECONOMIC „DIONISIE POP MARTIAN” ALBA IULIA – FIZIC

COLEGIUL NATIONAL „HOREA CLOSCA SI CRISAN” ALBA IULIA – FIZIC

COLEGIUL NATIONAL MILITAR „MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIA – FIZIC

COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „EMANUEL” ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „LICURICI” ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „DUMBRAVA MINUNATA” ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MICESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIA – FIZIC

GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL OARDA DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 10 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BARABANT – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.8 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PACLISA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „SCUFITA ROSIE” ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 ALBA IULIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA – FIZIC

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA – FIZIC

CLUB SPORTIV ȘCOLAR ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA MICESTI – FIZIC

LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC „ALEXANDRU DOMSA” ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA PROFESIONALA GERMANA ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA BARABANT – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC „DORIN PAVEL” ALBA IULIA – FIZIC

LICEUL TEOLOGIC ROMANO – CATOLIC „GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY” ALBA IULIA – FIZIC

LICEUL TEORETIC „SFANTUL IOSIF” ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ION AGARBICEANU” ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „VASILE GOLDIS” ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA DE AFACERI ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA FEG ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA „HENRI COANDA” ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA SANITARA ALBA IULIA – FIZIC

SCOALA PRIMARA ,,1 DECEMBRIE 1918” ALBA IULIA – FIZIC

SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „SFANTUL SIMION STEFAN” ALBA IULIA – FIZIC

PALATUL COPIILOR ALBA IULIA – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC „TARA MOTILOR” ALBAC – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ALBAC – FIZIC

GRADINIŢA CU PROGRAM NORMAL CIONESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA CIONESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA DEALU LAMASOI – FIZIC

SCOALA PRIMARA DUPA PLESE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA ALMASU MARE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ALMASU MARE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIB – FIZIC

SCOALA PRIMARA CIB – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GLOD – FIZIC

SCOALA PRIMARA GLOD – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ARIESENI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” AVRAM IANCU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL AVRAM IANCU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TIRSA – FIZIC

SCOALA PRIMARA TIRSA – FIZIC

LICEUL „DR. LAZAR CHIRILA” BAIA DE ARIES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BAIA DE ARIES – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA BERGHIN – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BERGHIN – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHIRBOM – FIZIC

SCOALA PRIMARA GHIRBOM – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „NICODIM GANEA” BISTRA – FIZIC

SCOALA PRIMARA BALESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BISTRA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIULDESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA CIULDESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GIRDE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA GIRDE – FIZIC

CLUBUL COPIILOR BLAJ – FIZIC

CLUB SPORTIV ȘCOLAR BLAJ – FIZIC

CLUB SPORTIV ȘCOLAR AIUD – FIZIC

CLUB SPORTIV ȘCOALR CÂMPENI – FIZIC

COLEGIUL NATIONAL „INOCHENTIE MICU CLAIN” BLAJ – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 BLAJ – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMEA COPIILOR” BLAJ – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC „STEFAN MANCIULEA” BLAJ – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC „TIMOTEI CIPARIU” BLAJ – FIZIC

LICEUL TEOLOGIC GRECO – CATOLIC „SFANTUL VASILE CEL MARE” BLAJ – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „TOMA COCISIU” BLAJ – FIZIC

SCOALA PRIMARA PETRISAT – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA SANITARA BLAJ – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA BLANDIANA – FIZIC

SCOALA PRIMARA ACMARIU – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „IOAN MAIORESCU” BUCERDEA GRANOASA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCERDEA GRANOASA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ION AGARBICEANU” BUCIUM – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCIUM SAT – FIZIC

SCOALA PRIMARA BUCIUM SAT – FIZIC

SCOALA PRIMARA BUCIUM CERBU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCIUM POIENI – FIZIC

SCOALA PRIMARA BUCIUM POIENI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA CALNIC – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CALNIC – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DEAL – FIZIC

SCOALA PRIMARA DEAL – FIZIC

CLUBUL COPIILOR CÂMPENI – FIZIC

COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” CÂMPENI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „PITICOT” CIMPENI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CIMPENI – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CIMPENI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CERTEGE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIHOESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA MIHOESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALEA BISTRII – FIZIC

SCOALA PRIMARA VALEA BISTRII – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VIRSI – FIZIC

SCOALA PRIMARA VIRSI – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA „HENRI COANDA” CAMPENI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ION AGARBICEANU” CENADE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CENADE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ARON COTRUS” CERGAU MARE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CERGAU MARE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „STEFAN CEL MARE” CETATEA DE BALTA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CETATEA DE BALTA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TATARLAUA – FIZIC

SCOALA PRIMARA TATARLAUA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA CIUGUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIUGUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DRAMBAR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL HAPRIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SEUSA – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL „ALEXANDRU BORZA” CIUMBRUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIUMBRUD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA CIURULEASA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUNINGINEA – FIZIC

SCOALA PRIMARA BUNINGINEA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIURULEASA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNELU DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRACIUNELU DE JOS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „DECEBAL” CRICAU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRAIVA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRICAU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TIBRU – FIZIC

CLUBUL COPIILOR CUGIR – FIZIC

COLEGIUL TEHNIC „ION D. LAZARESCU” CUGIR – FIZIC

SCOALA PROFESIONALA CUGIR – FIZIC

LICEUL TEORETIC „DAVID PRODAN” CUGIR – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA ” IOSIF PERVAIN” CUGIR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CUGIR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CUGIR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 CUGIR – FIZIC

SCOALA PRIMARA MUGESTI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CUGIR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.5 CUGIR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VINEREA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „IOAN MIHU” VINEREA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SINGIDAVA” CUGIR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „VOINICEL” CUGIR – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT „PRICHINDEL” CUGIR – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA „MED – FARM SPERANTA” CUGIR – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SEPTIMIU ALBINI” CUT – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CUT – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA DAIA ROMANA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DAIA ROMANA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA DOSTAT – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BOZ – ONLINE

SCOALA PRIMARA BOZ – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOSTAT – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA DRASOV – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CUNTA – FIZIC

SCOALA PRIMARA CUNTA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DRASOV – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SPRING – FIZIC

SCOALA PRIMARA SPRING – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VINGARD – FIZIC

SCOALA PRIMARA VINGARD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA FARAU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FARAU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MEDVES – FIZIC

SCOALA PRIMARA MEDVES – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „NICOLAE DRAGAN” GALDA DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BENIC – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA BENIC – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GALDA DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GALDA DE SUS – FIZIC

SCOALA PRIMARA GALDA DE SUS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OIEJDEA – FIZIC

SCOALA PRIMARA OIEJDEA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA GARBOVA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CARPINIS – FIZIC

SCOALA PRIMARA CARPINIS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GARBOVA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RECIU – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „EMIL RACOVITA ” GIRDA DE SUS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GARDA DE SUS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHETAR – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA GHETAR – FIZIC

SCOALA PRIMARA OCOALE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA HOPARTA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL HOPARTA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SILIVAS – FIZIC

SCOALA PRIMARA SILIVAS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „HOREA” HOREA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL HOREA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MATISESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA MATISESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA „ ÎNV. AUREL NICOLA” PATRUSESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TRIFESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA „ ÎNV. VIOREL NEAG” TRIFESTI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAI EMINESCU” IGHIU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCERDEA VINOASA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IGHIEL – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA IGHIEL – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IGHIU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SARD – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SARD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TELNA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA TELNA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA INTREGALDE – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT BALCACIU – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA BALCACIU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAPALNA DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FEISA – FIZIC

SCOALA PRIMARA FEISA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT JIDVEI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VESEUS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA VESEUS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA LIVEZILE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LIVEZILE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA LOPADEA NOUA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BAGAU – FIZIC

SCOALA PRIMARA BAGAU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BETA – FIZIC

SCOALA PRIMARA BETA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIUGUZEL – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA CIUGUZEL – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LOPADEA NOUA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SIMION LAZAR” LUNCA MURESULUI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GURA ARIESULUI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LUNCA MURESULUI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „DR.PETRU SPAN” LUPSA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LUPSA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MUSCA – FIZIC

SCOALA PRIMARA MUSCA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALEA LUPSII – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA METES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL AMPOITA – FIZIC

SCOALA PRIMARA AMPOITA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „ION CREANGA” METES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TAUTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA „DIONISIE POPOVICIU” TAUTI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ION BREAZU” MIHALT – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIHALT – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OBREJA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA MIRASLAU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DECEA – FIZIC

SCOALA PRIMARA DECEA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIRASLAU – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA MOGOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MOGOS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA NOSLAC – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GABUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NOSLAC – FIZIC

GRADINITA ADVENTISTA CU PROGRAM PRELUNGIT „EMANUEL” OCNA MURES – FIZIC

CLUBUL COPIILOR OCNA MUREȘ – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC OCNA MURES – FIZIC

LICEUL TEORETIC „PETRU MAIOR” OCNA MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 OCNA MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 OCNA MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 7 UIOARA DE JOS – FIZIC

SCOALA PRIMARA UIOARA DE JOS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „LUCIAN BLAGA” OCNA MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CISTEIU DE MURES – FIZIC

SCOALA PRIMARA CISTEIU DE MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 OCNA MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 OCNA MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6 OCNA MURES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RAZBOIENI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA RAZBOIENI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 6 UIOARA DE SUS – FIZIC

SCOALA PRIMARA UIOARA DE SUS – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA „MED FARM SPERANTA” OCNA MURES – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA OCOLIS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OCOLIS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA OHABA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OHABA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PETRESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PETRESTI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA PIANU DE SUS – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIANU DE JOS – ONLINE

SCOALA GIMNAZIALA „AUGUSTIN BENA” PIANU DE JOS – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PIANU DE SUS – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAN NORMAL PURCARETI – ONLINE

SCOALA PRIMARA „GHEORGHE PAVELESCU” PURCARETI – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL STRUNGARI – ONLINE

SCOALA GIMNAZIALA STRUNGARI – ONLINE

SCOALA GIMNAZIALA „PROF. UNIV. DR. GHEORGHE BELEIU” POIANA VADULUI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSTESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA COSTESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FAGETU DE SUS – FIZIC

SCOALA PRIMARA FAGETU DE SUS – FIZIC

SCOALA PRIMARA PASTESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POIANA VADULUI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA PONOR – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA POSAGA DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POSAGA DE JOS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „DEMETRIU RADU” RADESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LEORINT – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RADESTI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SEBES PAL” RIMETEA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COLTESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA COLTESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RIMETEA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA RAMET – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ROSIA DE SECAS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TAU – FIZIC

SCOALA PRIMARA TAU – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA ROSIA DE SECAS – FIZIC

GRADINITA UNGUREI – FIZIC

SCOALA PRIMARA UNGUREI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SIMION BALINT” ROSIA MONTANA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CARPINIS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „CLOSCA” CARPINIS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GURA ROSIEI – FIZIC

SCOALA PRIMARA GURA ROSIEI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ROSIA MONTANA – FIZIC

SCOALA PRIMARA GURA MINEI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SIMION PANTEA” SALCIUA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SALCIUA DE JOS – FIZIC

SCOALA PRIMARA SALCIUA DE JOS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „DAVID PRODAN” SALISTEA – FIZIC

SCOALA PRIMARA MARGINENI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SALISTEA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SALISTEA DEAL – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TARTARIA – FIZIC

SCOALA PRIMARA TARTARIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SASCIORI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAPILNA – FIZIC

SCOALA PRIMARA CAPILNA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LOMAN – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA LOMAN – FIZIC

SCOALA PRIMARA PLESI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RACHITA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA RACHITA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SASCIORI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SEBESEL – FIZIC

SCOALA PRIMARA „DUVLEA – ZDRENGHEA” SEBESEL – FIZIC

SCOALA PRIMARA TONEA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ION POP RETEGANUL” SINCEL – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SANCEL – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „IOAN DE HUNEDOARA” SANTIMBRU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSLARIU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GALTIU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SANTIMBRU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SANTIMBRU FABRICA – FIZIC

SCOALA PRIMARA SANTIMBRU FABRICA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TOTOI – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SCARISOARA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA LAZESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA NEGESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SCARISOARA – FIZIC

CLUBUL COPIILOR SEBEȘ – FIZIC

COLEGIUL NATIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBES – FIZIC

GRADINITA „HEIDI” SEBES – FIZIC

GRADINITA „MIRELA” SEBES – FIZIC

GRADINITA „SFANTUL NICOLAE” SEBES – FIZIC

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ” FLORIN FLESERIU” SEBES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 SEBES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 6 SEBES – FIZIC

LICEUL GERMAN SEBES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GERMANA PETRESTI – FIZIC

LICEUL TEHNOLOGIC SEBES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 SEBES – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SILVIU CARPINISIANU” SEBES – FIZIC

SCOALA PROFESIONALA DUALA SEBES – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „MIHAIL KOGALNICEANU” SEBES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LANCRAM – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 8 SEBES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 7 SEBES – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SEBES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RAHAU – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA RAHAU – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3 SEBES – FIZIC

SCOALA POSTLICEALA HENRI COANDA SEBES – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SOHODOL – FIZIC

SCOALA PRIMARA LUMINESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SOHODOL – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „TIMOTEI OVIDIU TARNU” STREMT – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GEOAGIU DE SUS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „VASILE BOLOGA” GEOAGIU DE SUS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL STREMT – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „IOSIF SARBU” SIBOT – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALOMIRU DE CIMP – ONLINE

SCOALA PRIMARA BALOMIRU DE CIMP – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BACAINTI – ONLINE

SCOALA PRIMARA BACAINTI – ONLINE

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SIBOT – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SONA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BIIA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA”GHEORGHE DANCU” BIIA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SANMICLAUS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SANMICLAUS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SONA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA SUGAG – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MARTINIE – FIZIC

SCOALA PRIMARA MARTINIE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SUGAG – FIZIC

LICEUL TEORETIC TEIUS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAPUD – FIZIC

SCOALA PRIMARA CAPUD – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „PRIETENIA” TEIUS – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „SIMION BARNUTIU” TIUR BLAJ – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZVOARELE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ION MICU MOLDOVAN” BLAJ – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „PETRU PAVEL AARON” BLAJ – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MANARADE – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „AXENTE SEVER” MANARADE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TIUR – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU ” UNIREA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIUGUDU DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DUMBRAVA – FIZIC

SCOALA PRIMARA DUMBRAVA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 UNIREA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 UNIREA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „GHEORGHE MAIER” UNIREA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA VADU MOTILOR – FIZIC

SCOALA PRIMARA TOMUTESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VADU MOTILOR – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „ION BIANU” VALEA LUNGA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LUNCA – FIZIC

SCOALA PRIMARA LUNCA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALEA LUNGA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA VIDRA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PONOREL – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA PONOREL – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VARTANESTI – FIZIC

SCOALA PRIMARA VARTANESTI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VIDRA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „IULIU MANIU” VINTU DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALEA VINTULUI – FIZIC

SCOALA PRIMARA VALEA VINTULUI – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VINTU DE JOS – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VURPAR – FIZIC

SCOALA PRIMARA VURPAR – FIZIC

LICEUL „CORNELIU MEDREA” ZLATNA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FENES – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL  PIRITA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALĂ,,SAVA ALBESCU”FENES – FIZIC

SCOALA PRIMARA PIRITA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TRAMPOIELE – FIZIC

SCOALA PRIMARA TRAMPOIELE – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALEA MICA – FIZIC

SCOALA PRIMARA VALEA MICA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „DUMBRAVA MINUNATA” ZLATNA – FIZIC

GRADINITA CU PROGRAM NORMAL „PESTISORUL DE AUR” ZLATNA – FIZIC

SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU” ZLATNA – FIZIC

Urmăriți știrile Alba24.ro și pe Google News

Citeste mai mult
Publicitate

EVENIMENT

ALBA: 41 de cazuri COVID și un deces, raportate în ultimele 24 de ore. Situația în localitățile din județ, 3 decembrie

Publicat

Au fost înregistrate 41 de cazuri COVID în ultimele 24 de ore, în județul Alba, potrivit datelor transmise de Direcția de Sănătate Publică (DSP) vineri, 3 decembrie.

Cu o zi în urmă, erau raportate alte 32 de cazuri noi.

A fost raportat și un deces în ultimele 24 de ore. Este vorba despre un bărbat de 87 de ani, din Doștat, care era vaccinat și avea și alte afecțiuni.

În județul Alba, de la începutul pandemiei, au fost 33.841 cazuri confirmate, 32.079 persoane vindecate, 1.092 decese. În același interval au fost prelucrate 346.682 teste (294.678 PCR și 52.004 rapide).

În ultimele 24 de ore au fost făcute 798 testări (403 PCR – 162 la DSP și 241 la SJU; 395 teste rapide).

Vezi și CARANTINA de noapte în toată țara din 25 octombrie. Model declarație pentru deplasare după ora 22.00. Care sunt condițiile

Localitățile din județ în care au fost raportate cazuri noi (în ultimele 24 de ore):

Mediul urban: 22 de cazuri noi, 1 caz reinfectare

Alba Iulia: 11 cazuri

Aiud: 3 cazuri (+ 1 caz reinfectare)

Sebeș: 3 cazuri

Cugir:  2 cazuri

Blaj: 1 caz

Ocna Mureș: 1 caz

Teiuș: 1 caz

(+1 caz reinfectare cu locație de origine Germania)

Mediul rural: 17 cazuri noi

Vințu de Jos: 2 cazuri

Crăciunelu de Jos: 2 cazuri

Fărău: 2 cazuri

Sălciua: 2 cazuri

Blandiana: 1 caz

Bucerdea Grânoasă: 1 caz

Ceru Băcăinți: 1 caz

Ciugud: 1 caz

Pianu: 1 caz

Sâncel: 1 caz

Șibot: 1 caz

Stremț: 1 caz

Valea Lungă: 1 caz

Incidența cazurilor COVID la 14 zile în județul Alba este de 1,79 (anterior 1,94).

Numărul de cazuri active pe localități – Rata incidenței cazurilor noi COVID-19 la 14 zile (județul Alba, perioada de referință 19  noiembrie – 2 decembrie):

Localitate Incidență Cazuri
Urban
ORAŞ BAIA DE ARIEŞ 3.19 12
MUNICIPIUL ALBA IULIA 2.53 193
MUNICIPIUL AIUD 2.02 51
ORAŞ ABRUD 1.93 10
ORAŞ OCNA MUREŞ 1.87 26
MUNICIPIUL BLAJ 1.74 36
ORAŞ ZLATNA 1.41 11
ORAŞ TEIUŞ 1.11 8
MUNICIPIUL SEBEŞ 1.06 35
ORAŞ CÂMPENI 0.97 7
ORAŞ CUGIR 2.12 54
Rural
CERU-BĂCĂINŢI 29.79 7
RĂDEŞTI 4.72 6
BLANDIANA 4.57 4
VINŢU DE JOS 4.17 23
MIHALŢ 4.04 13
BUCERDEA GRÂNOASĂ 3.98 9
DOŞTAT 3.94 4
SÂNTIMBRU 3.68 11
ÎNTREGALDE 3.62 2
CRICĂU 3.56 7
ŞIBOT 3.41 8
PIANU 3.36 12
METEŞ 3.23 9
CIUGUD 3.06 10
ARIEŞENI 2.6 4
CRĂCIUNELU DE JOS 2.34 5
SCĂRIŞOARA 1.99 3
BISTRA 1.98 9
LIVEZILE 1.72 2
ALMAŞU MARE 1.66 2
UNIREA 1.64 8
GALDA DE JOS 1.57 7
VADU MOŢILOR 1.56 2
MIRĂSLĂU 1.53 3
ROŞIA MONTANĂ 1.47 4
ŞONA 1.38 6
GÂRDA DE SUS 1.35 2
NOŞLAC 1.11 2
POŞAGA 1.1 1
BERGHIN 1.05 2
ŞUGAG 1.05 3
IGHIU 0.99 7
VALEA LUNGĂ 0.96 3
GÂRBOVA 0.93 2
SĂSCIORI 0.92 6
CIURULEASA 0.88 1
SĂLIŞTEA 0.86 2
STREMŢ 0.82 2
ŞPRING 0.79 2
BUCIUM 0.72 1
FĂRĂU 0.68 1
CETATEA DE BALTĂ 0.65 2
ROŞIA DE SECAŞ 0.63 1
SOHODOL 0.6 1
ALBAC 0.51 1
LOPADEA NOUĂ 0.4 1
SÂNCEL 0.39 1
JIDVEI 0.38 2
DAIA ROMÂNĂ 0.32 1
AVRAM IANCU 0 0
CÂLNIC 0 0
CENADE 0 0
CERGĂU 0 0
CUT 0 0
HOPÂRTA 0 0
HOREA 0 0
LUNCA MUREŞULUI 0 0
LUPŞA 0 0
MOGOŞ 0 0
OCOLIŞ 0 0
OHABA 0 0
POIANA VADULUI 0 0
PONOR 0 0
RÂMEŢ 0 0
RIMETEA 0 0
SĂLCIUA 0 0
VIDRA 0 0

Urmăriți știrile Alba24.ro și pe Google News

Citeste mai mult
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate