FOTO: Intervenții ale pompierilor după ploaia torențială de la Alba Iulia. Echipaje ISU acționează într-un cartier al municipiului
Ploaia torențială de miercuri după-amiaza de la Alba Iulia a creat probleme unor locuitori ai municipiului. Apa a intrat în subsoluri și curți.
ISU Alba a anunțat că intervine pentru evacuarea apei adunate într-o gospodărie din Micești.
Publicitate
Din primele date, au fost inundate curtea și subsolul unei case.
Județul Alba se află sub atenționare Cod Galben de ploi torențiale, respectiv de inundații, până joi dimineața.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)