FOTO: O autoutilitară a ars pe Autostrada A1, aproape de Sibiu. Au intervenit pompierii
Pompierii militari ai Punctului de Lucru Șelimbăr au intervenit de urgență pe A1 pe sensul de mers spre Veștem, cu o autospecială de stingere și un echipaj SMURD, pentru localizarea și lichidarea unui incendiu.
Forțele ajunse la fața locului, au constatat că incendiul se manifesta la cabina unei autoutilitare de tip platformă.
Publicitate
Incendiul a fost lichidat și nu au fost înregistrate victime.
Cauza probabilă de izbucnire a incendiului a fost un scurtcircuit electric la compartimentul motor, au transmis reprezentanți ISU Sibiu.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)