FOTO: Peste 60 de poliţişti locali, membri SVSU şi alţi angajaţi ai Primăriei Alba Iulia au ecologizat zona din apropierea şoselei de centură
Publicitate
La acţiunea de ecologizare ce s-a desfăşurat miercuri dimineaţa au participat poliţişti locali, reprezentanţi ai Serviciului Voluntar pentru Situații de Urgență și ai Serviciului Administrarea Activităților Domeniului Public.
Aceştia au ecologizat zona centurii ocolitoare a municipiului și malul râului Mureș.
Până la finalul acţiunii, au adunat 300 de saci de deşeuri.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)