FOTO: Pompierii din Alba Iulia au salvat o pisică care a căzut într-o fântână adâncă de patru metri
Pompierii din Alba Iulia au intervenit sâmbătă, 29 martie, de dimineațî, în jurul orei 7:00, pentru a salva o pisică.
Mai exact aceștia au fost solicitați de un cetățean de pe strada Azur din oraș care a spus că pisica sa a căzut într-o fântână.
Publicitate
Drept urmare pompierii s-au deplasat la fața locului, iar unul dintre salvatori a coborât cu ajutorul unei scări în fântână.
Acesta a reușit să recupereze animalul. Pisica a fost predată apoi apelantului.
sursă foto: ISU Alba.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)