FOTO: Primul turneu de golf Pro-Am din România și-a desemnat câștigătorii. Roberto Paolillo a câștigat trofeul ”Alba Golf Challenge”
Publicitate
Alba Golf Challenge este un eveniment sportiv de tradiţie, organizat de Consiliul Județean Alba încă din 2005. Anul acesta, cu sprijinul Roșia Montană Gold Corporation (RMGC), Alba Golf Challenge a devenit turneu Pro-Am pentru jucători amatori și profesionişti. Vezi lista completă a câștigătorilor pe Sport.Alba24.ro
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)