FOTO: Pui de pisică, salvat de pompierii din Blaj. Animalul a rămas blocat de două zile, într-un copac de pe o stradă din oraș
Pompierii din Blaj au salvat un pui de pisică care a rămas blocat de două zile într-un copac aflat pe strada Tudor Vladimirescu din municipiu.
Potrivit ISU Alba, Stația de pompieri Blaj a fost solicitată să intervină pentru salvarea unui pui de pisică blocat de două zile într-un copac în municipiul Blaj, pe strada Tudor Vladimirescu.
Publicitate
Acesta a fost coborât din copac în siguranță de către pompierii militari și predat aparținătorilor.
Pompierii au intervenit cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.
sursa foto: ISU Alba
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)