FOTO: Pui de pisică salvați de pompieri, în centrul municipiului Alba Iulia. Se aflau într-o groapă adâncă de trei metri
Pompierii din Alba Iulia au avut, duminică, o intervenție mai puțin obișnuită. Au fost solicitați să salveze doi pui de pisică.
Animalele căzuseră într-o groapă adâncă de trei metri.
Acțiunea s-a desfășurat în centrul municipiului Alba Iulia, zona Piața Iuliu Maniu.
Publicitate
Puii de pisică au fost recuperați de pompieri și se află în stare bună.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)