FOTO: Șapte polițiști locali din Alba Iulia au donat sânge pentru oamenii aflați în suferință
Șapte polițiști locali din Alba Iulia au donat sânge, vineri, la Centrul de Transfuzie Sanguină din municipiu.
„Îi felicit pentru gestul lor, în condițiile în care nevoia de sânge este mare, iar oamenii aflați în suferință nu sunt deloc puțini.
Publicitate
Reamintesc faptul că Centrul de Transfuzie Sanguină din Alba Iulia se află în curtea Spitalului Județean de Urgență și că programul de donare este de luni până vineri, între orele 7:30 și 13:00.
Orice informație suplimentară poate fi obținută la numărul de telefon 0258.834050”, a transmis viceprimarul Emil Popescu.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)