FOTO: Secretara Primăriei Cugir s-a pensionat, după aproape 40 de ani de activitate. A fost angajata instituției din 1985
O angajată a Primăriei Cugir s-a pensionat, după aproape 40 de ani de activitate. A fost secretara instituției din 1985. Activitatea acesteia a fost apreciată de către colegi, printr-un moment festiv încărcat de emoție.
”Ariana Stiop - mulțumim pentru cei aproape 40 de ani de activitate în slujba orașului Cugir
Ariana Știop, în vârstă de 60 de ani, a fost secretara primarilor orașului Cugir încă din anul 1985, având o activitate de succes și neîntreruptă până astăzi, când a atins pragul retragerii din activitate.
A fost un coleg minunat și un exemplu de profesionalism și dedicare.
Colectivul primăriei îi mulțumeste pentru anii petrecuți împreună.
De asemenea îi transmitem cele mai calde urări de bine și de fericire în noua etapă a vieții, multă sănătate, fericire și împliniri”, au transmis reprezentanții primăriei.
Urmariti Alba24.ro si pe Google News
Anunturi Alba24
Publica un anunt gratuitSTIREA TA — trimite foto/video la Alba24







Comentarii (1)