VIDEO: Stâlp de electricitate, în flăcări la Alba Iulia. Stâlpul s-a topit și s-a îndoit de la bază
Un incendiu s-a produs la un stâlp de electricitate, marți seara (24 septembrie), în jurul orei 20:30.
Incendiul s-a produs asupra unui stâlp de electricitate situat pe strada Cloșca din oraș.
La fața locului, pentru stingerea focului s-au deplasat pompierii din Alba Iulia cu o autospecială.
Publicitate
Misiunea pompierilor este în dinamică.
UPDATE 20.50 Stâlpul din fibră s-a topit
Un reporter alba24.ro a ajuns la locul incendiului. Acesta a găsit stâlpul din fibră topit la bază, iar partea superioară căzută pe jos.
Știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)