FOTO ȘTIREA TA: Doi minori din Aiud au vandalizat o bancă dintr-un parc din oraș
Doi minori din Aiud, par a fi înțeles greșit noțiunea de joacă în parc. Pe un grup de Facebook dedicat cetățenilor din Aiud, duminică în jurul prânzului au fost postate mai multe fotografii în care doi minori vandalizează o bancă dintr-un parc din praș.
Publicitate
Mai exact, într-o poza unul dintre ei împinge o bancă galbenă, iar într-o altă poza banca este deja căzută la pământ.
De asemenea, într-o altă fotografie, unul dintre cei doi minori este urcat cu picioarele pe o altă bancă din parcul respectiv.
sursă foto: Cosmin Szekely - Facebook grup, Municipiul Aiud
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)