UPDATE FOTO ȘTIREA TA: Gunoaie menajere neridicate de zile întregi, în zona centrală a municipiului Alba Iulia
Un locuitor din Alba Iulia a transmis miercuri o serie de fotografii surprinse în centrul orașului, aproape de Tribunalul Alba.
Este vorba despre un munte de gunoaie menajere, neridicate de firma de salubritate.
Cititorul Alba24 spune că a sunat la dispecerat, dar angajații firmei nu au venit să ridice gunoiul nici marți, nici miercuri.
Publicitate
”La telefon nu mai răspunde nimeni” a spus acesta.
UPDATE, ora 20:00 -La scurt timp după publicarea articolului, angajații firmei de salubritate au venit și au ridicat gunoiul din zonă.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (2)