FOTO ȘTIREA TA: Inconștiență fără limite, la Alba Iulia. Trei tineri au escaladat un stâlp de înaltă tensiune din oraș
Teribilism dus la inconştienţă. Trei tineri au fost surprinși, vineri după-amiaza, în timp ce s-au urcat pe un stâlp de înaltă tensiune aflat în zona podului rutier de peste râul Ampoi, la ieșirea din municipiul Alba Iulia spre Cluj-Napoca.
Publicitate
Un cititor Alba24 a surprins imagini cu trei tineri care s-au cățărat pe un stâlp de înaltă tensiune, aflat în zona străzii Alexandru Ioan Cuza, lângă podul rutier de peste râul Ampoi.
Acesta a transmis că cei trei tineri au urcat foarte repede până în vârful stâlpului, fără nici un fel de echipament, apoi au coborât.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)