FOTO ȘTIREA TA: Mașină lovită de o șoferiță, în parcare, pe Bulevardul Transilvaniei din Alba Iulia
O mașină marca Mercedes, parcată pe Bulevardul Transilvaniei din Alba Iulia, în zona Pasaj, a rămas sâmbătă fără bara din spate, după ce o șoferiță a acroșat autoturismul, din „neatenție”.
Un cititor Alba24 a surprins „isprava” conducătoarei și a publicat imaginile pe rețeaua de socializare Facebook.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)