FOTO ȘTIREA TA: ”Nu te poți da jos din mașină!” Cum arată o ”parcare din centrul Cugirului
”Pur și simplu nu te poți da jos din mașină. Așa arată o parcare din centrul orașului Cugir, o zonă abandonată de primar” ne-a scris un cititor Alba 24. Fotografiile au fost realizate miercuri seară (19.12.2018), pe strada Ion Creangă.
Publicitate
În zona din oraș semnalată de cititor, circulația este foarte dificilă, iar parcarea și mai dificilă din cauza zăpezii înghețate, necurățate de autorități.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)