FOTO ȘTIREA TA pe Alba24: Culmea „hărniciei" la Alba Iulia. La „cules” de flori pe spaţiul public
„De-aia se pun flori, să le culeagă alţii...” a fost mesajul succint, dar cuprinzător făcut public de un cetățean, pe o rețea de socializare, unde a publicat imaginile.
Nu ştim dacă respectabilele doamne din fotografie au ales să ignore regulile evidente de convieţuire în comunitate, ca să-şi completeze grădina cu florile de pe spaţiul public ori ca să le ofere cadou, cert este că s-au „servit” fără jenă din straturile cu plantele decorative, lăsând în urmă pagube pentru alţii, în zona frumos amenajată de pe Bulevardul Revoluţiei din Alba Iulia.
Dacă surprindeţi evenimente sau situaţii pe care le consideraţi de interes pentru comunitate, aşteptăm informaţii şi imagini, pe Ştirea ta pe Alba24.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)