FOTO: ŞTIREA TA pe ALBA24. Parcare „nesimțită” la Alba Iulia. Un şofer a ocupat întregul trotuar, cu mașina
Imaginea a fost surprinsă de cititorul Alba24 pe strada Decebal din Alba Iulia, lângă sediul Agenției pentru Dezvoltare Regională Centru.
”Cât de lipsit de bun simț trebuie să fi ca zilnic să-ți parchezi mașina în acest fel în detrimentul celorlalți participanți la trafic, în speță pietonii. Nu cred că există un cuvânt pentru al cataloga pe conducătorul auto al acestui autoturism”, a transmis cititorul Alba24.
Dacă surprindeţi situaţii sau evenimente pe care le consideraţi de interes pentru comunitate, aşteptăm informaţii şi imagini pe Ştirea Ta pe Alba24.ro.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (2)