FOTO ȘTIREA TA: Pericol pentru șoferi. Doi cai lăsați la păscut, în miez de noapte în zona Stadionului din Alba Iulia
Pericol pentru șoferii din Alba Iulia. Doi cai, în miez de noapte, pășteau nestingheriți la câțiva metri de șosea.
Imaginile au fost surprinse de un cititor Alba24, sâmbătă spre duminică noaptea, în jurul orei 1:30.
Problema animalelor domestice lasate libere pe străzile din Alba Iulia nu este una nouă. La intervale regulate de timp, locuitorii orașului au ”onoarea” de a se întâlni cu diverse animale pe drumurile publice.
Publicitate
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (1)