FOTO ȘTIREA TA: Un șofer a rupt un semn de circulație, lângă o trecere de pietoni din centrul orașului Alba Iulia
Un șofer s-a ”urcat” cu un Tico pe trotuarul de lângă o trecere de pietoni, din centrul municipiului Alba Iulia și a reușit să lovească și să rupă un semn de circulație.
Incidentul rutier s-a petrecut vineri, 3 aprilie. Traficul în zonă nu este foarte mare, din cauza restricțiilor de circulație impuse prin ordonanța de urgență.
Publicitate
Sursă foto: cititori Alba24.ro
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (2)