Uncategorized
FOTO: Tabără la mare pentru copiii de la Casa de Tip Familial „Sfântul Mucenic Ciprian” din Ocna Mureş. Vizite la delfinariu şi grădina zoologică
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2014/07/Picture-034.jpg)
Pe lângă timpul petrecut pe plajă şi băile în mare, copiii s-au distrat în Satul de Vacanţă, au vizitat Grădina Zoologică şi Delfinariul din Constanţa şi au participat la o defilare cu care alegorice.
În Casa de Tip Familial din cadrul Aşezământului Social „Sfântul Mucenic Ciprian” din Ocna Mureş sunt ocrotiţi 14 copii cu vârste cuprinse între 3 şi 14 ani.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)