ACTUALITATE
FOTO: Tineri artişti, la Centrul Cultural „Liviu Rebreanu”. Seară dedicată femeilor, la Aiud
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2016/03/12809548_1209567642404923_6166172828501836370_n.jpg)
„Bucuria copilăriei”, un eveniment plin de muzică și culoare, o seară de dragoste, respect și prețuire. O seară în care din sufletele copiilor a răsunat un „La mulți ani, mamă!”.
Citeşte şi MESAJE de 8 MARTIE 2016: Cele mai frumoase urări pentru femeile din viața ta. Ce să îi transmiți mamei, iubitei, colegelor sau profesoarelor
Luni, 7 martie, de la ora 17.00, la Centrul Cultural „Liviu Rebreanu” din Aiud a avut loc evenimentul intitulat „Bucuria copilăriei”. Manifestarea a fost organizată de cercurile artistice ale Centrului Cultural „Liviu Rebreanu” Aiud cu participarea a peste 50 de tineri artiști.
Au participat:
– elevii cercului de pian, coordonator prof. Claudiu Cordea
– elevii cercului de chitară, coordonator prof. Marius Moga
– elevii cercului de desen, coordonator Mihaela Bakó
Evenimentul a fost organizat de Centrul Cultural „Liviu Rebreanu” Aiud, Primăria și Consiliul Local Aiud.
foto: Zoltan Balog
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News
Dacă ți-a plăcut articolul:
ȘTIREA TA - trimite foto/video la Alba24 prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.
![](https://alba24.ro/wp-content/uploads/2021/09/sigla_alba24_300-x-92-1.png)