FOTO: Un autoturism a luat foc în trafic, pe o stradă din Alba Iulia
O mașină a luat foc în trafic, într-un cartier din Alba Iulia. Potrivi martorilor oculari este vorba despre un autoturism cu numere de înmatriculare din Cluj.
Incendiul s-a produs duminică după-amiază, în cartierul Ampoi. La fața locului s-au deplasat și pompierii.
Publicitate
Ocupanții autoturismului nu au fost răniți. Focul pare a fi plecat din zona motorului. A ars partea din față a mașinii, cu degajări mari de fum.
Foto: cititor Alba24
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)