FOTO-VIDEO: ACCIDENT la Alba Iulia. O șoferiță a doborât cu mașina un stâlp de iluminat
Un accident rutier s-a petrecut sâmbătă seara în Alba Iulia. Din primele date, o mașină a intrat într-un stâlp.
Evenimentul rutier s-a petrecut pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Ampoi 1.
Potrivit unor martori, șoferița unui autoturism Ford ar fi pierdut controlul volanului, după ce mașina ar fi derapat.
Publicitate
S-a izbit cu autoturismul de un stâlp de pe marginea drumului.
Mașina este serios avariată, fiind deformată în urma impactului puternic, dar femeia nu ar fi suferit leziuni.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)