FOTO-VIDEO: ACCIDENT surprins de o cameră de supraveghere, lângă Sebeş. Două autoturisme au intrat în coliziune, pe contrasens
Unul dintre şoferi ar fi pierdut controlul volanului.
Nu au fost persoane rănite grav în urma acestui eveniment rutier, însă traficul a fost restricţionat temporar.
Publicitate
Cele două autoturisme au suferit avarii, iar unul dintre acestea a ajuns în şanţul de pe marginea drumului.
În accident au fost implicate un autoturism marca Fiat Punto şi un Ford.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (1)