FOTO VIDEO: Cine este Miss Astoria Pool Park din Alba Iulia. Câștigătoarele celei mai ”hot” competiții a verii

Competiția de miss, organizată duminică de Astoria Pool Park, a fost câștigată de Antonia Cosma.

Pe locul doi s-a clasat Alexandra Elvira Bucur, iar pe locul al treilea, Karina Domnit.

Premiul de popularitate a fost obținut de Luminița Moldovan.

Miss Astoria Pool Park s-a desfășurat duminică, 13 august, de la ora 14.00, iar atmosfera a fost întreținută de MC Kotto, cu un warm up animat de două ore.

De la ora 16:00, fetele au susținut probele din concurs, iar la 19:00 a fost programată festivitatea de premiere, urmată de un after party cu același MC KOTTO.

Participantele la concursul de miss au avut de susținut următoarele probe: ținută de zi, prezentare + discurs liber, ținută de piscină și dans, o probă sportivă și nu în ultimul rând o probă surpriză.

Vezi și FOTO: Cine sunt fetele care intră în concurs pentru titlul de Miss Astoria Pool Park din Alba Iulia

Parteneri în organizarea concursului au fost Hotel Transilvania, Petra Pavaje, Sun Gym Alba Iulia și Anca Cristea Lash & Bow Artist.