FOTO VIDEO: Copaci plantați pe locurile de parcare din centrul municipiului Alba Iulia, într-o zonă foarte aglomerată
Administrația din Alba Iulia pare a avea o nouă abordare în ceea ce privește spațiile verzi din oraș.
Mai mulți copaci au fost plantați pe câteva locuri de parcare din centrul municipiului Alba Iulia, într-una dintre cele mai aglomerate zone, respectiv Piața Iuliu Maniu - strada Teilor.
Publicitate
Spre exemplu, chiar în centrul locului de parcare nr. 27 a fost ”parcat” definitiv un copac.
Locurile de parcare în zona respectivă sunt cu plată, însă șoferii nu le pot folosi, lucru evident din imagini.
Sursă foto: Facebook (Ciprian Popa), Alba24.ro
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (5)