FOTO-VIDEO: De 1 martie, „amenzi” sub formă de mărțișoare, de la polițiștii rutieri pentru șoferițele din Alba Iulia
Sâmbătă dimineaţă, mai multe echipaje de poliţie ale Serviciului Rutier Alba Iulia s-au plasat în centrul oraşului cu un scop precis, acela de a le „amenda” pe participantele la trafic cu mărţişoare şi felicitări, de 1 martie.
Această acțiune a devenit deja tradițională pentru polițiștii rutieri din Alba Iulia care nu au uitat, nici în acest an, să le dăruiască femeilor din trafic câteva clipe care să le reamintească de semnificația veselă a zilei de 1 martie.
FOTO-VIDEO: Cătălin CRĂCIUN
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)