FOTO-VIDEO: Șofer prins la furat de apă, într-un sat din Alba. Și-a încărcat cisterna direct de la un hidrant
Un șofer care și-a încărcat joi cisterna de la un hidrant aflat în satul Cunța din comuna Șpring a fost surprins pe camerele de supraveghere. Imaginile au fost făcute publice de către primarul comunei, Iulia Stănilă.
Publicitate
„Dacă tot am introdus rețeaua de apă, unii consideră că trebuie să și fure puțin … Ieri (n.r. joi, 6 iunie), la Cunța, un domn cumsecade a venit să-și încarce cisterna de la hidrantul de la pod de la Secaș, s-a gândit că plătește primăria apa pentru el …
Domnule șofer al auto cu nr. AB.**.***, o să vedeți că va costa mult apa din comuna noastră … Să vă fie rușine!”, a scris Iulia Stănilă, pe pagina de Facebook.
Publicitate
sursa, foto, video: Iulia Stănilă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (4)