FOTO: Zeci de albaiulieni au participat la „TIR Airsoft”. Trecătorii au putut trage cu diverse arme
Prin atelierul făcut în șanțurile cetății, organizatorii speră să mai atragă și alți pasionați în acest sport. Trecătorii au citit regulamentul, după care au semnat formularul de participare și au trecut la tragere.
Pasionații de arme, au putut trage și la ținte tip popper. Atelierul a fost gratuit pentru toți cei interesați și organizatorii au stat 2-3 ore în Cetatea Alba Carolina făcând demonstrații de tragere și nu numai.
FOTO: Cătălin CRĂCIUN
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)