Actualitate
FOTO: Peste 300 de albaiulieni au participat evenimentul ”Lumini, cameră, publicitate” . Cătălin Bordea a oferit un show extraordinar de stand-up comedy

Cei care au ales sa participe la ”Lumini, cameră, publicitate” au putut viziona patru calupuri publicitare structurate pe patru teme. Prima temă a fost dedicată categoriei Men vs Women, în cea de-a doua parte a serii spectatorii au putut viziona reclame cu și despre mâncare sau băuturi. A treia temă a serii a fost ”Evoluția publicității în România”, iar seara a fost încheiată de ”Topul reclamelor”. Au fost proiectate de la topul celor mai scumpe reclame, până la cele mai vizualizate reclame la nivel mondial.
Spectacolul a atins cote maxime când, pe scena Casei de Cultură a Studenților din Alba Iulia, a urcat unul dintre cei mai buni comedianți, Cătălin Bordea. Show-ul oferit de acesta a distrat albaiulienii prezenți.
Evenimentul a durat trei ore, iar cei care au ales să participe la eveniment nu au regretat.
Urmăriți Alba24.ro și pe Google News