Furt la școală. Un tânăr i-a sustras telefonul unei angajate la o instituție de învățământ din Aiud
Un tânăr de 18 ani, din Teiuș, a fost prins de poliție imediat după ce a furat sustras telefonul mobil al unei femei, angajată la o instituție de învățământ din Aiud.
Potrivit IPJ Alba, joi dimineața, tânărul ar fi profitat de faptul că femeie își lăsase telefonul mobil nesupravegheat, pe biroul său și i l-a sustras.
Publicitate
Polițiștii au recuperat telefonul și i l-au restituit păgubitei, iar față de tânărul prins în flagrant au întocmit dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit






Comentarii (0)