HANDBAL: CSM Sebeș a pierdut la Târgu Mureș
În meciul cu Târgu Mureș, antrenorul CSM a mizat pe următorul lot de jucătoare: Ilea, D.Cochiș, Chirilă, D.Paștiu, R.Silvași, D. Udrea, A.Popa, Petean, Buțurcă, I. Pojar, Pecar, B. Gornistu.
După 17 jocuri disputate, CSM Sebeș se află pe locul 6 - cu 6 victorii, un egal și 10 înfrângeri. În runda următoare, CSM Sebeș va juca pe propriul teren, în compania formației CSM Sf. Gheorghe.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)