Hoţii de telefoane dau târcoale pacienţilor Spitalului Judeţean de Urgenţă Alba
Bărbatul avea asupra sa trei astfel de telefoane, în legătură cu care s-a stabilit că au fost sustrase de la pacienţii aflaţi în spital. În urma cercetărilor, s-a demonstrat faptul că tânărul nu este străin de lumea infracţională şi nici de Spitalul Judeţean de Urgenţă Alba. În luna februarie a acestui an, suspectul a mai furat alte patru telefoane mobile, din incinta aceleiaşi unităţi sanitare.
Tânărul este cercetat în stare de libertate, sub aspectul comiterii infracţiunii de furt calificat.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)