În 3 aprilie: Expoziția de pictură „Din suflet pentru suflet” a Marietei Constantin, vernisată la Centrul Cultural „Lucian Blaga” din Sebeș
Publicitate
Marieta Constantin pictează, în general, peisaje, flori și portrete.
Evenimentul este organizat de Asociația ARTTRAD „Valea Frumoasei”, Primăria, Consiliul Local Sebeș, în colaborare cu Organizația Femeilor Social-Democrate Sebeș.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)