Incendiu de vegetație pe șoseaua de centură a municipiului Alba Iulia
Un incendiu de vegetație a izbucnit sâmbătă, 21 iunie, în jurul orei 10.40, pe șoseaua de centură a municipiului Alba Iulia.
Potrivit reprezentanților ISU Alba, la fața locului intervin pompierii din Alba Iulia cu o autospecială de stingere.
Publicitate
Misiunea pompierilor este în dinamică. Știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)