Incendiu de vegetație uscată, în zona Valea lui Mihai. Intervin pompierii din Sebeș
Un incendiu de vegetație a izbucnit sâmbătă, 2 martie, în jurul orei 14.20, în zona Valea lui Mihai.
La fața locului, pentru stingerea focului intervin pompierii militari de la Secția de pompieri Sebeș.
Aceștia intervin cu două autospeciale, iar misiunea lor este de a localiza și stinge incendiul.
Publicitate
Știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)