INCENDIU de vegetație uscată, la Sebeș. Pompierii intervin cu o autospecială
Un incendiu de vegetație uscată a izbucnit joi seara la Sebeș. Din primele informații, flăcările au afectat o suprafață de aproximativ 200 de metri pătrați.
Potrivit ISU Alba, Garda de Intervenție Sebes intervine pentru lichidarea unui incendiu de vegetație uscată în municipiul Sebeș, pe strada Oituz.
Publicitate
Este afectată o suprafață de aproximativ 200 mp.
Pompierii intervin cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.
Foto: arhivă
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)