FOTO-VIDEO: INCENDIU în centrul municipiului Alba Iulia. A luat foc o cameră de supraveghere din incinta unui spațiu comercial
Un incendiu a izbucnit joi noaptea, în jurul orei 23:00, la o cameră de supraveghere din interiorul unui spațiu comercial aflat în centrul municipiului Alba Iulia.
Potrivit ISU Alba, Detașamentul de pompieri Alba Iulia intervine pentru stingerea unui incendiu în municipiul Alba Iulia, strada Tudor Vladimirescu.
Publicitate
Este vorba despre un incendiu izbucnit la o cameră de supraveghere, din interior unui spațiu comercial.
Pompierii intervin cu două autospeciale și o autoscară.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)