INCENDIU în localitatea Pianu de Jos. Tabloul electric al unei locuințe a luat foc
Un incendiu a izbucnit joi dimineața, la panoul electric al unei locuințe aflată în localitatea Pianu de Jos.
Potrivit ISU Alba, pompierii din Sebeș intervin cu două autospeciale și o ambulanță SMURD pentru stingerea unui incendiu izbucnit la tabloul electric al unei locuințe din localitatea Pianu de Jos.
Publicitate
Revenim cu detalii.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)