INCENDIU în satul Trâmpoiele: Un grajd plin cu furaje a luat foc în timpul nopții
Un grajd în care erau depozitate furaje a luat foc în noaptea de luni spre marți, în localitatea Trâmpoiele din județul Alba.
La fața locului au intervenit pompierii militari din Alba Iulia, cu serviciul voluntar din Zlatna.
Publicitate
Incendiul a fost lichidat în limitele găsite fără extindere la casă, însă intervenția a fost îngreunată de lipsa surselor de alimentare cu apă.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)