Incendiu în zona gării CFR din Sebeș. Două vagoane abandonate au luat foc. Au intervenit pompierii
Incendiu în zona Gării din municipiul Sebeș. ISU Alba a transmis că secția de pompieri din Sebeș a fost solicitată să intervină pentru localizarea și stingerea unui incendiu în Gară CFR Sebeș.
La ajungerea forțelor de intervenție la locul producerii incendiului, acesta se manifesta pe o suprafață de aproximativ 40 mp la vegetație uscată și la două vagoane abandonate aflate în zona vegetației uscate.
Publicitate
Incendiul a fost localizat și lichidat în limitele găsite. Fără victime.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)