INCENDIU într-un sat din comuna Vințu de Jos: O mașină ar fi luat foc
Un incendiu a izbucnit vineri, 16 decembrie, în jurul orei 9.30, în localitatea Hațegana, un sat din comuna Vințu de Jos, județul Alba.
Potrivit reprezentaților ISU Alba, la fața locului intervin pompierii din Sebeș cu o autospecială de apă și stingere.
Publicitate
Din primele informații, ar fi vorba despre un incendiu izbucnit la un autoturism.
UPDATE: La momentul ajungerii forțelor de intervenție la locul solicitării incendiul se manifesta la compartimentul motor al autoturismului.
Incendiul a fost localizat și lichidat în limitele găsite.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)