VIDEO: Incendiu la Alba Iulia. O mașină a luat foc. Proprietarul a stins singur focul
Incendiu la Alba Iulia: O mașină a luat foc pe strada Doinei din Alba Iulia. Incendiul a izbucnit vineri, 23 august, în jurul orei 11.20.
La fața locului au intervenit pompierii din Alba Iulia pentru stingerea focului.
Misiunea pompierilor este în dinamică, știre în curs de actualizare.
Publicitate
UPDATE 11.35: Potrivit reprezentaților ISU Alba, incendiul a fost stins de către proprietar până la sosirea forțelor de intervenție la locul producerii evenimentului.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)