INCENDIU la Alba Iulia: O mașină a luat foc în sensul giratoriu din centrul orașului
Anvelopa unui autoturism a luat foc vineri în giratoriul de la magazinul ”Unirea” din Alba Iulia.
Potrivit ISU Alba, la fața locului intervin pompierii din Alba Iulia cu o mașină.
Știre în curs de actualizare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)