FOTO: INCENDIU la ieșirea din Sebeș spre Daia Română. Un moped s-a făcut scrum
Un moped a luat foc sâmbătă după-amiaza, în jurul orei 15:15, la ieșirea din Sebeș spre Daia Română.
Potrivit ISU Alba, Detașamentul de pompieri Sebeș intervine pentru stingerea unui incendiu la ieșire din municipiul Sebes spre loc. Daia Română.
Publicitate
Din informațiile preliminare ar fi vorba despre un incendiu izbucnit la o motocicletă.
Pompierii intervin cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.
Actualizare, ora 16:10 - Potrivit ISU Alba, incendiul a fost stins. A ars generalizat un moped.
foto: ISU Alba
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)