Incendiu la o gospodărie din Alba Iulia. A luat foc o stivă de lemne din apropierea unei case
Incendiu la o gospodărie din Alba Iulia, anunțat sâmbătă noaptea. Au fost alertați pompierii, care au intervenit cu două mașini.
”Detașamentul de pompieri intervine pentru localizarea și stingerea unui incendiu în municipiul Alba Iulia, pe Strada Azur.
Publicitate
Forțele de intervenție au ajuns la locul producerii incendiului. Incendiul se manifestă la o stivă de lemne aflată în proximitatea locuinței.
Se intervine pentru localizarea și lichidare” au transmis reprezentanții ISU Alba.
La fața locului au fost trimise două autoutilitare de stingere cu apă și spumă.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)