Incendiu la o gospodărie din Vurpăr. Intervin pompierii din Sebeș
Detașamentul de pompieri Sebeș a intervenit, miercuri, pentru stingerea unui incendiu izbucnit la Vurpăr.
Potrivit informațiilor transmise prin apel la 112, incendiul se manifestă la o anexă gospodărească.
La fața locului au fost alocate două autospeciale de stingere cu apă și spumă (ASAS), din cadrul ISU Alba.
Publicitate
Intervenția este în desfășurare.
ȘTIREA TA — trimite informații foto/video la Alba24
Publică Anunț Gratuit pe Alba24.ro
Publica un anunt gratuit





Comentarii (0)